Pánske funkčné bundy do hôr, na svah aj do mesta | NORTHFINDER 

Výber kvalitnej zimnej a prechodnej pánskej bundy závisí od viacerých parametrov. Prečítajte si, ako si vybrať poriadnu bundu. V našej ponuke nájdete lyžiarske bundy, kvalitné prechodné bundy alebo softshell bundy. Pri kúpe zohľadnite účel, vodný stĺpec, priedušnosť, funkčné materiály a detaily ako podlepené švy a pod. Zistite, ako správne vrstviť oblečenie.

Outdoor bundy

Medzi pánske outdoorové bundy patria softshellové bundy. Tieto bundy sú vyrobené zo softshellovej membrány, ktorá chráni športovca pred studeným veterným počasím. Chráni tepelný komfort aj vo vlhkom prostredí. 

Okrem zimných búnd u nás nájdete aj ľahké prechodné bundy. Jesenné bundy alebo jarné bundy ponúkajú bezkonkurenčný komfort vďaka extra tenkému softshell materiálu. Naše izolujúce bundy skvele ochránia pred chladom a vetrom. 

Lyžiarske bundy

Pánske lyžiarske bundy vám poskytnú vynikajúcu ochranu. Vďaka vetracím otvorom sa skvele reguluje teplota tela. Naše vetrovky spoľahlivo zahrejú a neprefúknu aj kvôli prefektne priliehavému strihu. Prvenstvo v prémiových lyžiarskych materiáloch patrí elastickej nepremokavej membráne Dermizax. Hybridné bundy sú ideálne pre skialpinistov alebo milovníkov skitouringu

Lyžiarske oblečenie neprestáva hriať ani vo vlhkom počasí vďaka kvalitnej izolácii. Pri páde sa vám nedostane sneh pod bundu vďaka snežnému pásu. Do tvarovanej kapucne sa bez problémov vojde aj prilba. Naše zipsy YKK® s autolockom neprefúkne vďaka vnútornej lište proti vetru. Športová bunda nabitá funkciami sa hodí na lyžovačku, avšak jednoduchým štýlom v kombinácii s džínsami zaujme aj v meste.

Multifunkčné športové bundy

Naším bestsellerom sú núdzové bundy do vrecka Northkit. Tieto jednoduché ultraľahké bundy nemôžu chýbať v žiadnom turistickom batohu. Na výber máte aj z iných ľahkých športových búnd. Ak milujete športovú eleganciu, vyberte si z našich street fashion búnd. 

Bundy nabité technológiami

Mnohé naše bundy sú zateplené pomocou Primaloftu® - materiálu podobnému páperiu. Na výrobu bežeckých búnd využívame dokonale priedušný materiál Polartec Alpha. Naši zákazníci milujú bundy z Polartec® materiálu, pretože geniálne odvádza vlhkosť a reguluje teplotu pri minimálnej hmotnosti materiálu. Ďal šou vychytávkou sú hybridné bundy. Šijeme z kompozície vodoodolných, elastických a veľmi priedušných materiálov. 

Vetrovky pre dobrodruhov

Naše poľovnícke zimné bundy z rady Adventure využije každý milovník prírody, ktorý obľubuje prírodné materiály a voskovanie povrchu bundy na zvýšenie vodoodolnosti. Sami si zvoľte, ktoré časti bundy budú nepremokavé, a ktoré môžu viac dýchať. Oblečte sa do našej slow fashion kolekcie. 

Výber kvalitnej pánskej zimnej bundy závisí od viacerých parametrov. Prečítajte si, ako si vybrať poriadnu bundu. V našej ponuke nájdete lyžiarske bundyprechodné bundy či softshell bundy. Zistite, ako správne vrstviť oblečenie.

Outdoor bundy

Medzi pánske outdoorové bundy patria softshellové bundy. Tieto bundy sú vyrobené zo softshellovej membrány, ktorá chráni športovca pred studeným veterným počasím. Chráni tepelný komfort aj vo vlhkom prostredí.

Okrem zimných búnd u nás nájdete aj ľahké prechodné bundyJesenné bundy alebo jarné bundy ponúkajú bezkonkurenčný komfort vďaka extra tenkému softshell materiálu. Naše izolujúce bundy skvele ochránia pred chladom a vetrom.

Lyžiarske bundy

Pánske lyžiarske bundy vám poskytnú vynikajúcu ochranu. Vďaka vetracím otvorom sa skvele reguluje teplota tela. Naše vetrovky spoľahlivo zahrejú a neprefúknu aj kvôli prefektne priliehavému strihu. Prvenstvo v prémiových lyžiarskych materiáloch patrí elastickej nepremokavej membráne Dermizax. Hybridné bundy sú ideálne pre skialpinistov alebo milovníkov skitouringu.

Lyžiarske oblečenie neprestáva hriať ani vo vlhkom počasí vďaka kvalitnej izolácii. Pri páde sa vám nedostane sneh pod bundu vďaka snežnému pásu. Do tvarovanej kapucne sa bez problémov vojde aj prilba. Naše zipsy YKK® s autolockom neprefúkne vďaka vnútornej lište proti vetru. Športová bunda nabitá funkciami sa hodí na lyžovačku, avšak jednoduchým štýlom v kombinácii s džínsami zaujme aj v meste.

Multifunkčné športové bundy

Naším bestsellerom sú núdzové bundy do vrecka Northkit. Tieto jednoduché ultraľahké bundy nemôžu chýbať v žiadnom turistickom batohu. Na výber máte aj z iných ľahkých športových búnd. Ak milujete športovú eleganciu, vyberte si z našich street fashion búnd.

Bundy nabité technológiami

Mnohé naše bundy sú zateplené pomocou Primaloftu® - materiálu podobnému páperiu. Na výrobu bežeckých búnd využívame dokonale priedušný materiál Polartec Alpha. Naši zákazníci milujú bundy z Polartec® materiálu, pretože geniálne odvádza vlhkosť a reguluje teplotu pri minimálnej hmotnosti materiálu. Ďal šou vychytávkou sú hybridné bundy. Šijeme z kompozície vodoodolných, elastických a veľmi priedušných materiálov.

Vetrovky pre dobrodruhov

Naše poľovnícke zimné bundy z rady Adventure využije každý milovník prírody, ktorý obľubuje prírodné materiály a voskovanie povrchu bundy na zvýšenie vodoodolnosti. Sami si zvoľte, ktoré časti bundy budú nepremokavé, a ktoré môžu viac dýchať. Oblečte sa do našej slow fashion kolekcie.

Skrij filter
Prikazani izdelki 1 - 21 od 79

Zadnje ogledano

NAROČITE SE NA NAŠE NOVICE

Subscribe to our newsletter and get a discount coupon.

Ta trgovina uporablja piškotke in druge tehnologije, da lahko izboljšamo vaše izkušnje na naših spletnih straneh. Sprejmi