PERTEX® SHIELD: NAJWYŻSZA OCHRONA PRZED WODĄ I WIATREM W POŁĄCZENIU Z DOSKONAŁĄ ODDYCHALNOŚCIĄ, KTÓRA SPRAWDZI SIĘ W GÓRACH
Ultralekki i niezawodny materiał Pertex® Shield chroni przed kaprysami pogody, a jednocześnie zapewnia doskonały komfort podczas aktywności ruchowej. To jedna z najlepszych membran na rynku odzieży turystycznej.
Czytaj więcej
Materiály
KULTOVÁ ZNAČKA JE ZÁRUKOU PEVNÝCH KROKOV V PRÍJEMNÝCH AJ NÁROČNÝCH PODMIENKACH
Nosíte na turistiku „vibramky”? Tento pojem je už desiatky rokov súčasťou outdoorového folklóru a stal sa synonymom pre kvalitnú obuv aj napriek tomu, že Vibram sa v skutočnosti preslávil ako výrobca ikonických gumových podrážok.
Čítajte viac
PÁPERIE ALEBO SYNTETICKÉ VLÁKNA? PRI VÝBERE IZOLAČNEJ VRSTVY NEROZHODUJE LEN HREJIVOSŤ
Príroda vie, čo robí. Páperové pierka nemajú v udržiavaní tepla konkurenciu. Ak sa ale chcete vyhnúť nízkym teplotám a zároveň chrániť pred vlhkosťou, dažďom a snehom, spoľahnite sa radšej na vlákna, ktoré vládnu vodoodolnosti.
Čítajte viac
KOĽKO VRSTIEV SI OBLIEKATE NA SKIALP? UKÁŽEME VÁM, ŽE STAČÍ O JEDNU MENEJ
Aktívna izolácia je obľúbeným parťákom pre skialpinistov. Čím intenzívnejšie športujete, tým výraznejšie “pracuje” vo váš prospech. Navyše umožňuje odľahčiť záťaž vašej výbavy o ďalšie nadbytočné gramy
Čítajte viac
ĽAHKÁ, PRIEDUŠNÁ A ODOLNÁ. TÁTO LÁTKA POMÁHA UDRŽAŤ PRÍJEMNÚ TEPLOTU TELA
Chystáte sa na skialp, ski-touring alebo bežky? Materiál vašej vrchnej vrstvy môže zohrať významnú úlohu vo vašom pohodlí, výkone a zážitku. Mal by preto spoľahlivo dopĺňať vlastnosti iných vychytávok vášho oblečenia.
Čítajte viac
AKO ZOSTAŤ PRI ZIMNÝCH ŠPORTOCH V POHODLNOM TEPLÚČKU
Pri športovom zápale sa prirodzene stáva, že vypíname hlavu, sústredíme sa na radosť z pohybu a zabúdame vnímať okolie. Pri lyžovaní, bežkovaní či skialpe by sme ale nikdy nemali podceňovať riziko podchladenia. Pomôcť môže funkčné oblečenie s termoregulačnou tkaninou.
Čítajte viac
ABSOLÚTNA NEPREMOKAVOSŤ A 4 ĎALŠIE DÔVODY, PREČO NA HORÁCH OCENÍTE JAPONSKÚ MEMBRÁNU
Membrána je materiál alebo vrstva oblečenia s priepustnými, vetruvzdornými a nepremokavými vlastnosťami. Dermizax™ EV je materiál s technologicky vyspelou membránou, ktorá vás na horách pohodlne ochráni pred akýmkoľvek apokalyptickým počasím.
Čítajte viac
3 NENÁPADNÉ PÍSMENKÁ, KTORÉ ZVÁŽTE PRI VÝBERE FUNKČNÉHO OBLEČENIA
Funkčné oblečenie je len tak kvalitné a spoľahlivé, ako jeho nenápadné detaily. Pozreli sme sa preto na 4 dôvody, prečo je lepšie vyhľadávať zipsy, ktoré zvládli aj výlet na Mesiac.
Čítajte viac
AKO OSTAŤ V SUCHU, POHODLÍ A BEZ ZÁPACHU V KAŽDOM ROČNOM OBDOBÍ
Pri aktívnom životnom štýle nikdy neviete, kedy sa vám naskytne príležitosť na dobrodružstvo. Aby vás vždy zastihlo pripravených, môžete sa vyzbrojiť oblečením, ktorá sa príjemne nosí a odvádza z tela pot.
Čítajte viac
TÚTO VYCHYTÁVKU MOŽNO NIKDY NEPOUŽIJETE. A MOŽNO VÁM ZACHRÁNI ŽIVOT
Priznávame sa, že do niektorých našich produktov pridávame nenápadnú technológiu, pri ktorej vždy dúfame, že ju nebude treba. Príroda je ale nevyspytateľná a čísla nepustia. Pri zasypaní lavínou môže reflektor RECCO® zvýšiť vašu šancu na prežitie.
Čitajte viac
WYBIERAMY DLA CIEBIE
BUNDA NORTHFINDER SOLISKO: JEDNOZNAČNÁ VOĽBA TATRANSKEJ HORSKEJ SLUŽBY
Turisti chodia na túry hlavne vtedy, keď je pekne. Horská služba však funguje za každého počasia. Preto potrebuje také oblečenie, ktoré záchranárov podrží a dovolí im pracovať bez obmedzení.
Čítajte viac
Zobacz więcej postów na blogu
icon
Bezproblemowe zwroty i wymiany
icon
Używamy atestowanych materiałów outdoorowych
icon
Testowany przez sportowców i ratowników górskich
icon
Dodatkowe korzyści dla zarejestrowanych członków